Posao: Prince Aviation trazi kabinsko osoblje za poslovne avione

Trazi se najmanje zavrsena srednja škola, iskustvo u oblasti usluga ili vazduhoplovstva je prednost

Beogradska avio-kompanija Prince Aviation objavila je na društvenoj mreži LinkedIn da traži "entuzijastične i posvećene kandidatkinje koje dele strast prema visokom nivou usluge i sigurnosti putnika" za poziciju corporate flight attendant, odnosno kabinskog osoblje u posllovnim/executive avionima.

Opis posla:

- Pružanje vrhunske usluge putnicima u skladu sa standardima kompanije.

- Briga o bezbednosti putnika tokom leta.

- Efikasna komunikacija sa putnicima i posadom.

- Održavanje čistoće i reda u kabini aviona.

- Porucivanje keteringa za letove.

- Poštovanje svih procedura i standarda u vazduhoplovstvu.

Uslovi za prijavu:

- Minimum srednja škola.

- Iskustvo u oblasti usluga ili vazduhoplovstva je prednost.

- Odlične komunikacione veštine.

- Poznavanje engleskog jezika (dodatni jezik je prednost).

- Visok nivo profesionalizma i odgovornosti.

- Spremnost na rad u rotacionim smenama.

Svoje prijave, uključujući CV , dve fotografije i motivaciono pismo, kandidati mogu da posalju na nb@princeaviation.com sa naznakom Prijava - Kabinsko Osoblje.

Prince Aviation ističe da je "lider u vazduhoplovstvu u Srbiji, pružajući širok spektar usluga, uključujući čarter letove, privatne letove, i obuku pilota. Sa sedištem u Beogradu, teži najvišim standardima u oblasti bezbednosti i udobnosti putovanja"

Konkurs je otvoren do 01.02.2024.

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>