Posao: Aerodrom Ketering zapošljava pomoćnog radnika u kuhinji, CV nije obavezan

Aerodrom Ketering navodi da će pomoćni radnik u kuhinji raditi u turnusima

  • 0
crni luk, seckanje luka Foto: Shutterstock

Firma Aerodrom Ketering traži pomoćnog radnika u kuhinji na beogradskom aerodormu.

Opis posla:

  • Obavlja pomoćne poslove u procesu proizvodnje jela
  • Pomaže kuvaru u svim fazama pripreme jela
  • Prati specifikacije, recepte i uputstva za pripremu i pakovanje obroka
  • Redovno čisti i održava sve radne površine u kuhinji

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Srednja stručna sprema
  • Sposobnost za rad u jako dinamičnom okruženju za vreme turističke sezone

Aerodrom Ketering navodi da će pomoćni radnik u kuhinji raditi u turnusima (prvi dan se radi 12h dnevna smena, drugi dan se radi 12h noćna smena i slede 2 slobodna dana). U oglasu za posao se navodi da slanje CV-a nije obavezno.

Rok za prijavu je do 2. februara. Detalji oglasa i formular za prijavu mogu se pronaći na Poslovi Infostud.

(Aero.rs)

Video: Najbolji momenti gašenja požara helikopterom

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>