Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Air Serbia traži kontrolora operacija i budžetiranja

Traže se kandidati sa visokom stručnom spremom i znanjem engleskog jezika

  • 0
Air Serbia Salinger Igor

Srpska nacionalna avio-kompanija u potrazi je za novim kontrolorom operacija i budžetiranja za rad u Beogradu.

Opis posla:

  • Koordiniše i upravlja procesima budžetiranja i planiranja
  • Blisko sarađuje sa menadžerom za izveštavanje o rezultatima ruta i daje inpute za izradu izveštaja o rezultatima ruta i budžeta po rutama
  • Vrši finansijsku evaluaciju projekata i predloženih inicijativa za unapređenje profitabilnosti kompanije
  • Pomaže izvršnim direktorima/direktorima funkcija/menadžerima u pripremi predloga za kapitalne projekte i upravljanju rizicima

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema
  • Rad na računaru (Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Engleski jezik – odlično aktivno

Rok za prijavu je do 15. februara. Detalje oglasa i formular za prijavu možete pronaći na veb sajtu Air Serbie.

Video: Aerodrom Nikola Tesla Beograd: Noćne operacije Air Serbia

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>