• 0

Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Air Serbia zapošljava internog revizora, rok 17. februar

U kompaniji ističu da traže kandidate sa najmanje tri godine radnog iskustva od toga dve godine na poslovima revizije

  • 0
Air Serbia Salinger Igor

Srpska nacionalna avio-kompanija u potrazi je za novim internim revizorom za rad u Beogradu.

Opis posla:

  • Učestvuje u izradi strateških i godišnjih planova revizije
  • Učestvuje u godišnjoj proceni rizika na nivou kompanije
  • Procenjuje uticaj strateških,operativnih, IT, finansijskih rizika i daje preporuke u cilju poboljašanja efikasnosti sistema internih kontrola i efektivnosti procesa
  • Prikuplјa, analizira i procenjuje relevantnu dokumentaciju, izveštaje, neobrađene podatke, dijagrame toka, biznis kejsove, prezentacije, itd.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Poželjni međunarodni sertifikati (CIA, CA, ACCA, CPA)
  • Engleski jezik – odlično, aktivno
  • Poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Power Point)

Iz Air Serbie ističu da traže kandidate sa najmanje tri godine radnog iskustva od toga dve godine na poslovima revizije.

Rok za prijavu je do 17. februara. Detalji oglasa i formular za prijavu dostupni su na sajtu Air Serbie.

(Aero.rs)

Video: Air Serbia Airbus A320

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Aero Telegraf zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>