Posao: Air Serbia zapošljava kontrolora ketering operacija, rok 20. februar

Kandidati treba da imaju srednju stručnu spremu i znanje engleskog jezika

  • 0
Torta, banane Foto: Shutterstock

Air Serbia je u potrazi za novim kontrolorom ketering operacija na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Vrši kontrolu operativne dokumentacije snabdevanja aviona IFC (in-flight catering) – uslugom u zemlji i inostranstvu, kontroliše izvršenje i usklađenost sa priručnicima, upustvima i bezbednosnim standardima
  • Komunicira sa pružaocima ketering usluga u cilju praćenja definisanih standarda ketering usluge, definisanih ključnih indikatora uspešnosti, KPI
  • Komunicira sa pružaocima usluga o stanju robe, vodi evidencije i baze po lokacijama i stanicama i o tome dostavlja mesečne izveštaje

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema IV
  • Rad na računaru (Word, Exel, Power Point, Internet)
  • Engleski jezik – srednji nivo

Rok za prijavu je do 20. februara. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na internate stranicama avio-kompanije.

Video: Pogledajte kako avion od 400 tona sleće prkoseći bočnom vetru: Antonov An-124 iznad Vojvodine

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>