Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Air Montenegro traži saradnika za podršku klijentima

Kompanija nudi radni odnos na određeno vreme u trajanju od dvanaest meseci od čega probni rad u trajanju od tri meseca, sa mogućnošću produženja

  • 0
Montenegro Airlines Salinger Igor

Crnogorski nacionalni avio-prevoznik je u potrazi za novim saradnikom za podršku klijentima za rad u Podgorici.

Opis posla:

  • Rad na prodaji kompanijskih usluga
  • Odgovaranje na generalne upite putem maila
  • Davanje podrške turističkim agencijama
  • Rad na rešavanju reklamacija
  • Unapređenje korisničkog iskustva kroz ponudu dodatnih usluga

Uslovi:

  • Srednje opšte i stručno obrazovanje IV1
  • Dve godine radnog iskustva
  • Poznavanje engleskog jezik

Air Montenegro nudi radni odnos na određeno vreme u trajanju od dvanaest meseci od čega probni rad u trajanju od tri meseca, sa mogućnošću produženja.

Rok za prijavu je do 19. februara. Detalji oglasa i uputstvo za prijavu nalaze se na sajtu Air Montenegra.

(Aero.rs)

Video: Airbus A319 Air Serbia

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>