• 1

Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Avio Chem traži vozača vozila za vuču i izguravanje aviona

Prednost imaju oni kandidati koji su završili opštu obuku o obezbeđivanju u vazduhoplovstvu i imaju dozvole za samostalno upravljanje vozilom u ORZ

  • 1
Vozilo za vuču aviona Airport Tow Foto: Shutterstock

Kompanija Avio Chem je u potrazi za novim vozačem specijalnog vozila za vuču i izguravanje vazduhoplova na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Vuča, izguravanje i pozicioniranje vazduhoplova
  • Vuča i pozicioniranje opreme za zemaljsko opsluživanje
  • Obavlja sve poslove u skladu sa važećim procedurama, uputstvima i drugim dokumentima koja se odnose na posebne usluge zemaljskog opsluživanja

Uslovi:

  • Minimum pet godina iskustva
  • Važeća vozačka dozvola C kategorije
  • Osnovni nivo znanja engleskog jezika – govornog i pisanog

Iz Avio Chem poručuju da prednost imaju oni kandidati koji su završili opštu obuku o obezbeđivanju u vazduhoplovstvu i imaju dozvole za samostalno upravljanje vozilom u ORZ.

Rok za prijavu je do 22. februara. Detalje oglasa i formular za prijavu možete pronaći na Poslovi Infostud.

(Aero.rs)

Video: Air Serbia Airbus A320

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Aero Telegraf zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>