Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Utva traži projektanta elektro struke

Kandidati treba da imaju diplomu elektrotehničkog fakulteta i znanje engleskog jezika

  • 0
Utva Pančevo, Letački dan u povodu Foto: Nikola Tomić

Kompanija Utva Avio Industrija iz Pančeva je u potrazi za novim projektantom elektro struke.

Opis posla:

  • Projektuje sklopove, podsklopove i elemente i učestvuje u izradi razvojne KD za prototip/predseriju/seriju
  • Sarađuje sa drugim projektantima pri definisanju rešenja i izradi KD
  • Analizira razvojnu KD u cilju otklanjanja grešaka i usaglašavanja
  • Radi u skladu sa važećim standardima, propisima, tehničkim uslovima i uputstvima internog i eksternog karaktera

Uslovi:

  • VII/VI (Elektrotehnički fakultet)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika

Uputstvo za prijavu i detalji oglasa nalaze se na sajtu Utve.

Video: Leteli smo sa najnovijim avionom RViPVO Vosjke Srbije Airbus C295W

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>