Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Utva traži mehaničara naoružanja i vojne opreme

Traže se kandidati sa radnim iskustvom u struci na istim ili sličnim poslovima

  • 0
Utva Pančevo, Letački dan u povodu Foto: Nikola Tomić

Utva Avio Industrija iz Pančeva objavila je oglas za posao u kojem se traži mehaničar naoružanja i vojne opreme.

Opis posla:

  • Manje složeni poslov na maloserijskim i predserijskim programima sa nedovoljnom konstruktivnom i tehnološkom dokumentacijom po usmenom uputstvu, gde je potrebna sopstvena kreativnost neposrednog izvršioca uz nadzor Višeg mehaničara NVO
  • Manje složeni poslovi na maloserijskim i serijskim programima po konstruktivnoj i tehnološkoj dokumentaciji
  • Sklapanje prostih i manje složenih složenih podsklopova i ugradnja istih na sklop sa razvrtanjem tolerisanih i etaloniziranjh otvora uz nadzor Višeg mehaničara NVO
  • Utvrđivanje grešaka i kvarova na proizvodima u fabrici i na terenu i otklanjanje istih

Uslovi:

  • IV/III stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo u struci na istim ili sličnim poslovima minimum jedna godina

Detalji oglasa i uputstvo za prijavu nalaze se na sajtu Utve.

(Aero.rs)

Video: Red Flag 24

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>