Posao: Utva zapošljava vazduhoplovnog inženjera - projektanta, rok 16. februar

Kompanija isiče da je poželjno znanje rada u softverskim paketima CATIA V5, Femap i ANSYS

  • 0
Utva Pančevo, Letački dan u povodu Foto: Nikola Tomić

Kompanija Utva Avio Industrija iz Pančeva je objavila novi oglas za posao u kojem se treže novi vazduhoplovni inženjeri - projektanti.

Opis posla:

  • Projektovanje sklopova, podsklopova i elemenata, učestvovanje u izradi konstruktivne dokumentacije
  • Izrada izveštaja o merenjima i ispitivanjima
  • Praćenje proizvodnje prototipa u cilju efikasnog otklanjanja tekućih problema
  • Sprovođenje manje složenih izmena i modifikacija razvojne konstruktivne dokumentacije

Utva traži kandidate sa šestim ili sedmim stepenom školske spereme sa i bez radnog iskustva. Kompanija isiče da je poželjno znanje rada u softverskim paketima CATIA V5, Femap i ANSYS.

Rok za prijavu je do 16. februara. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na Poslovi Infostud.

(Aero.rs)

Video: Utva Sova

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>