• 1

Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Air Serbia traži HR specijalistu, rok 28 februar

Kandidati treba da imaju najmanje jednu godinu iskustva rada u oblasti ljudskih resursa

  • 1
HR, Human Resources, ljudski resursi Foto: Shutterstock

Srpska nacionalna avio-kompanija je u potrazi za novim HR specijalistom u Beogradu.

Opis posla:

  • Učestvuje u aktivnostima iz domena ljudskih resursa počev od zapošljavanja do prekida radnog odnosa – definisanje opisa poslova, sprovođenje procesa regrutacije i selekcije kandidata, onboarding procesa, definisanja beneficija za zaposlene i offboarding procesa
  • Popunjava relevantne HR formulare i prosleđuje ih na dalja odobrenja biznisa i izvršnog menadžmenta
  • Obezbeđuje da su sve organizacione promene u skladu sa odobrenim HC budžetom i Pravilnikom o organizaciji i sistematizaciji poslova

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema (poželjno u oblasti ljudskih resursa, psihologije ili menadžmenta) VII stepen
  • Najmanje jedna godinu iskustva rada u oblasti ljudskih resursa
  • Rad na računaru (Word, Excel, Power Point)
  • Engleski jezik – odlično aktivno

Rok za prijavu je do 28. februara. Detalje oglasa i formular za posao možete pronaći na sajtu Air Serbie.

(Aero.rs)

Video: Air France Boeing 777

Komentari

  • Anonymus

    23. februar 2024. | 12:40

    Zanimljivo bi bilo pitati zaposlene koji napuštaju firmu koja se, kako nam predstavljaju, razvija, širi, raste, zašto napustaju, šta ne valja, gde je problem??

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>