Posao: Trade Air zapošljava asistenta u odeljenju obuke posada aviona

Trade Air ističe da će prednost imati oni kandidati koji imaju iskustvo u avijaciji i koji poznaju AIR OPS i Air Crew regulative

  • 0

Trade Air Airbus A320 Salinger Igor
Hrvatska avio-kompanija Trade Air je u potrazi za novim asistentom u odeljenju školstva/treninga posada aviona (Assistant Crew Training) u Zagrebu.

Opis posla:

  • Obavljanje administrativnih poslova vezanih za organizaciju školstva posada zrakoplova
  • Sastavljanje raspored i planiranje obuke posade
  • Rezerviranje prostora za obuku, priprema učionice, sastavljanje svih materijala za nastavu i zahtjeve za prijevoz kako bi se osiguralo da se školovanje provede prema potrebi

Uslovi:

  • VŠS, VSS
  • Napredno znanje i upotreba MS Office paketa, naglasak na Excel, Word
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Izvrsno razvijene komunikacione i međuljudske veštine

Trade Air ističe da će prednost imati oni kandidati koji imaju iskustvo u avijaciji i koji poznaju AIR OPS i Air Crew regulative. Poslodavac nudi klizno radno vreme i ugovor na određeno.

Rok za prijavu je do 4. marta. Detalje oglasa i formular za prijavu možete pronaći na Moj Posao.

(Aero.rs)

Video: Pariz Šarl de Gol aerodrom (CDG)

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>