• 2

Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Air Serbia traži vozača, potrebna B kategorija

Kandidati treba da imaju minimum tri godine radnog iskustva, III ili IV stepen stručne spreme i najmanje B kategoriju vožačke dozvole

  • 2
Air Serbia A320 Salinger Igor

Air Serbia je u potrazi za vozačem sa dozvolom B kategorije u Beogradu.

Opis posla:

  • Vrši prevoz zaposlenih i partnera putničkim vozilom, a po potrebi vrši prevoz robe specijalnim i teretnim vozilima po nalogu dispečera ili drugih predpostavljenih
  • Sa specijalnim vozilima i uređajima, predviđenim za klimatizaciju vazduhoplova, vrši grejanje i hlađenje putničke kabine prema utvrđenim standardima i procedurama
  • Prilikom pružanja usluga zemaljskog opsluživanja vodi računa o primeni svih mera bezbednosti i obezbeđivanja u vazduhoplovstvu, pridržava se procesa i procedura rada u domenu svoje nadležnosti

Uslovi:

  • KV/Srednja stručna sprema (III/IV)
  • Minimum tri godine radnog iskustva
  • Engleski jezik- srednje, aktivno
  • Vozačka dozvola minimum B kategorije, poželjno posedovanje C kategorije

Rok za prijavu je do 28. februara. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na sajtu Air Serbie.

Video: Aerodrom Beograd: Airbus A320, A320neo i Embraer E195

Komentari

  • Srele

    27. februar 2024. | 12:58

    Sa B kategorijom da teram avion???

  • paraglajder

    1. mart 2024. | 06:23

    I posle se čudimo sto nam "šoferi"aviona obaraju svetlosnu signalizaciju pored piste.

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>