Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Aerodrom Ketering traži magacionera, rok 20. mart

Poslodavac ističe da će magacioneri raditi u turnusima kao i da imaju organizovanu ishranu unutar keteringa

  • 0
Paket, paketi Foto: Shutterstock

Kompanija Aerodrom Ketering je u potrazi za novim magacionerom za rad na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Prijem, skladištenje i izdavanje robe
  • Upravljanje zalihama i koordinacija sa drugim službama, u cilju blagovremene nabavke i održavanja neophodnog nivoa zaliha u magacinu
  • Vođenje dokumentacije o ulazu i izlazu robe iz magacina

Aerodrom Ketering ističe da će magacioneri raditi u turnusima (prvi dan se radi 12h dnevna, drugi dan se radi 12h noćna i slede 2 slobodna dana) i obećava "stimulativnu zaradu". Radnici takođe imaju organizovanu ishranu unutar keteringa.

Rok sa prijavu je do 20. marta. Detalje oglasa i formular za prijavu možete pronaći na Poslovi Infostud.

(Aero.rs)

Video: ATR 72 srs.600 Air Serbia

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>