Posao na Aerodromu Nikola Tesla: Menzies Aviation traži saradnike za bezbednost i zdravlje na radu

Traže se kandidati sa stečenim visokim obrazovanjem i iskustvom u avio-industriji

Kompanija Menzies Aviation je u potrazi za dva nova saradnika za bezbednost i zdravlje na radu na beogradskom aerodromu.

Opis posla:

  • Obuke zaposlenih u pogledu bezbednosti i zdravlju na radu i PP zaštite
  • Utvrđivanje faktora rizika i procena rizika na radnom mestu i u radnoj okolini
  • Ustanovljavanje mera za bezbednost i uslova rada u skladu sa važećim normativima
  • Svakodnevno prati i kontroliše primenu mera za bezbednost i zdravlje na radu zaposlenih
  • Izrada preventivnih mera u skladu sa procedurama rada i procenama rizika

Uslovi:

  • Stečeno visoko obrazovanje (najmanje 180 ESPB bodova)
  • Položen stručni ispit za BZR i ZOP
  • Najmanje tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Iskustvo u avio industriji

Rok za prijavu prepo Infostud portala je do 18. aprila. Detalji oglasa i formular za prijavu mogu se pronaći na linku.

Video: Pokazan CityAirbus NextGen: Električna letilica za po gradu imaće osam rotora i brzinu do 120 km/h

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>