Posao: Avio Chem traži vozača specijalnog vozila za vuču i izguravanje aviona, potrebna C kategorija

Kandidati treba da imaju pet godina radnog iskustva, dozvolu C kategoriju i osnovno znanje engleskog jezika

  • 0
Vozilo za vuču aviona Airport Tow Foto: Shutterstock

Avio Chem je u potrazi za novim vozačem specijalnog vozila za vuču i izguravanje aviona na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Vuča, izguravanje i pozicioniranje vazduhoplova
  • Vuča i pozicioniranje opreme za zemaljsko opsluživanje
  • Obavlja sve poslove u skladu sa važećim procedurama, uputstvima i drugim dokumentima koja se odnose na posebne usluge zemaljskog opsluživanja

Uslovi:

  • Minimum pet godina iskustva
  • Važeća vozačka dozvola C kategorije
  • Osnovni nivo znanja engleskog jezika – govornog i pisanog
  • Da kandidat ispunjava uslove za bezbednosnu proveru nadležnog Ministarstva unutrašnjih poslova

Rok za prijavu preko portala Infostud je do 13. aprila. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na linku.

(Aero.rs)

Video: Pariz Šarl de Gol aerodrom (CDG)

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>