Posao: Air Serbia traži specijalistu za analizu i upravljanje podacima

Srpska nacionalna avio-kompanija raspisala je konkurs za specijalistu za analizu i upravljanje podacima koji je otvoren do 13. aprila a tekst prenosimo u integralnom obliku

  • 0
Air Serbia Salinger Igor

Opis posla

  • Koristi različite metode za prikupljanje i analizu podataka, razvija i primenjuje različite modele, kreira i koristi algoritme i implementira simulacije koje mogu poboljšati poslovne rezultate
  • Upravlja razvojem strateških projekata, kao što su mehanizmi preporuka i modeliranje ukupne vrednosti potrošača, u cilju razvoja inovacija koje omogućavaju kompaniji da ostvari stalnu prednost u odnosu na konkurenciju
  • Prati efikasnost različitih platformi i strateških kampanja i načine na koje korisnici otkrivaju i istražuju proizvode; predlaže akcione planove na osnovu uočenih rezultata
  • Poboljšava procedure prikupljanja podataka kako bi se uključile informacije relevantne za izgradnju analitičkih sistemaKreira automatizovane sisteme za otkrivanje anomalija i stalno prati njihov učinak.
  • Obrađuje, usavršava i proverava integritet podataka koji se koriste za analizuPravi ad hoc analize i jasno prezentuje rezultate kroz vizuelne i interaktivne prikaze
  • Podržava E-Commerce tim na osnovu znanja stečenog analizom velike količine podataka kompanije, u cilju donošenja boljih odluka i postizanja boljih rezultata prodaje na mreži i zadovoljstva kupaca

Uslovi

  • VII stepen stručne spreme - poželjno iz oblasti statistike, matematike, računarstva ili ekonomije
  • Dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Rad na računaru (Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Engleski jezik – odlično aktivno
  • Poznavanje rada u programima Python i SQL

Konkurs je otvoren do 13. aprila, a možete se prijaviti popunjavam formulara koji ćete pronaći ovde.

(Aero.rs)

Video: ATR72-600 Air Serbia

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>