Posao: Menzies Aviation traži agente za sortiranje prtljaga, rok 31. maj

Poslodavac ističe da kandidati moraju imati srednji nivo stručne spreme i navodi da prethodno radno iskustvo nije neophodno

Arodrom zemaljsko opsluživanje - ground handling Foto: Shutterstock/Olena Yakobchuk

Menzies Aviation je u potrazi za agentima za sortiranje prtljaga na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Rukuje lakom opremom - upravlja viljuškarom, vučnim traktorom, kargo transporterom GPU, ASU, ACU , kombi vozilima i drugim lakšom opremom
  • Vrši kompletan istovar bagaža, robe, pošte i drugih tereta iz vazduhoplova i utovar bagaža, robe, pošte i drugog tereta u vazduhoplov
  • Sprovodi proceduru uparkiravanja vazduhoplova uključujući i ručne signale i uputstva za rad u skladu sa zahtevima avio kompanija i prema tipovima vazduhoplova
  • Rukuje vratima teretnog prostora vazduhoplova u zavisnosti od specifičnih zahteva i propisa avio kompanija

Poslodavac ističe da kandidati moraju imati srednji nivo stručne spreme (III, IV) i navodi da prethodno radno iskustvo nije neophodno.

Rok za prijavu je do 31. maja. Formular za prijavu i detalji oglasa nalaze se na Poslovi Infostud.

Video: Povratak supersoničnih putovanja: XB-1 otvara put ka brzinama kakve nismo imali od Konkorda

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>