Posao: Menzies Aviation traži agenta putničkog prihvata i otpreme prtljaga

Menzies Aviation ističe da kandidati treba da imaju makar jednu godinu radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama

Kompanija Menzies Avaition je u potrazi za novim agentom putničkog prihvata i otpreme prtljaga za rad na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Obavlja aktivnosti prihvata i otpreme putnika tokom odlaska i dolaska, pružajući sve informacije u vezi sa odlascima i dolascima
  • Asistira putnicima pri procesu samostalne prijave na let (asistencija kod kioska za registraciju, šaltera za samostalnu predaju prtljaga) i u slučaju neregularnosti vezanih za let
  • Obavlja sve aktivnosti pripreme pred let i posle leta u skladu sa lokalnom procedurom, priručnicima avio-kompanija itd.
  • Obavlja registraciju putnika i prtljaga

Uslovi:

  • Stepen stručne spreme: IV
  • Neophodno poznavanje engleskog jezika

Menzies Aviation ističe da kandidati treba da imaju makar jednu godinu radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama.

Rok za prijavu je 11. juna. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na Poslovi Infostud.

Video: Prince Aviation instalirao Certus internet sistem u Cessna Citation 525

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>