Posao: Menzies Aviation traži agenta za sortiranje prtljaga, minimalno III stepen, rok 4. jul

Kandidati moraju imati III ili IV stepen stručne spreme. Poslodavac ističe da prethodno radno iskustvo nije neophodno

  • 0
koferi, aerodrom, prtljag foto: pixabay.com

Kompanija Menzies Aviation je u potrazi za novim agentima za sortitanje prtljaga na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Vrši kompletan istovar bagaža, robe, pošte i drugih tereta iz vazduhoplova i utovar bagaža, robe, pošte i drugog tereta u vazduhoplov
  • Rukuje lakom opremom - upravlja viljuškarom, vučnim traktorom, kargo transporterom GPU, ASU, ACU , kombi vozilima i drugim lakšom opremom
  • Pruža ručne signale operateru opreme za opslugu koja se približava vazduhoplovu i postavlja sigurnosne konuse, podmetače itd

Kandidati moraju imati III ili IV stepen stručne spreme. Poslodavac ističe da prethodno radno iskustvo nije neophodno.

Rok za prijavu je do 4. jula. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na Poslovi Infostud.

Video: Aerodrom Beograd: Airbus A320, A320neo i Embraer E195

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>