Posao: Beogradski aerodrom traži tehničara održavanja infrastrukture, minimum IV stepen i B vozačka dozvola

Vreme čitanja: oko 1 min.

Poslodavac ističe da nudi privatno penziono i zdravstveno osiguranje nakon šest meseci rada, bonuse, parking i druge pogodnosti

Foto: Shutterstock

Beogradski aerodrom je u potrazi za tehničarem održavanja infrastrukture treće kategorije.

Opis posla:

  • Organizovanje rada, vršenje kontrole izvršavanja i učestvovanje u poslovima koja su predmet preventivnog i korektivnog održavanja u skladu sa zakonskim propisima, uputstvima i planovima održavanja
  • Kontrolisanje interne evidencije o izvršenim radovima i predlaganje korektivnih mera
  • Dijagnostifikovanje statusa infrastrukture koja je predmet odrzavanja i predlaganje mera
  • Analiziranje, tumačenje i predlaganje izmene tehničke dokumentacije iz domene svog rada

Uslovi:

  • IV/V stepen stručne ili majstorske (elektro) struke
  • Dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac ističe da nudi privatno penziono i zdravstveno osiguranje nakon šest meseci rada, bonuse, parking i mogućnost organizovanog prevoza sa teritorije Beograda.

Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na sajtu Aerodroma Beograd.

(Aero.rs)