Posao: Air Serbia zapošljava specijalistu za održavanje

Poslodavac ističe da je poželjno da kandidati imaju iskustvo rada u avijaciji, tačnije sektoru za održavanje vazduhoplova

Turkish Tehnic

Srpska nacionalna avio-kompanija je u potrazi za specijalistom za održavanje (MCC) za rad na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Vodi i pruža podršku zaposlenima linijskog održavanja u njihovom svakodnevnom radu u cilju preduzimanja najefikasnijih mera radi blagovremenog obezbeđivanja sigurne i funkcionalne flote
  • Stara se za celokupnu koordinaciju rešavanja tehničkih pitanja/problema prijavljenih telefonom ili radio vezom
  • Pruža ad hoc podršku linijskim inženjerima i posadama u analizi i rešavanju problema
  • Pregleda odgovarajuće MEL liste i izdaje MEL kontrolne brojeve linijskim inženjerima

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (IV)
  • Najmanje jedna godina radnog iskustva
  • Poželjno iskustvo u avijaciji - održavanju vazduhoplova
  • Engleski jezik – odlično, aktivno

Rok za prijavu je do 31. decembra ove godine. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na sajtu Air Serbia.