Posao: Er Srbija Menadžer Aviation Security operacija

Vreme čitanja: oko 1 min.

Uslovi, Visoka stručna sprema (VII), Najmanje 5 godina rada u vazduhoplovstvu

Salinger Igor

Opis posla:

  • Kada je za to imenovan, zamenjuje Višeg menadžera Aviation Security u njegovom odsustvu i sprovodi odgovornosti i obaveze sa integritetom i po standardima.
  • Odgovoran Višem menadžeru Aviation Security za obezbeđivanje usklađenosti sa regulativom u oblasti obezbeđivanja u vazduhoplovstvu kroz implementaciju politika i procedura Programa za obezbeđivanje u vazduhoplovstvu, u skladu sa nacionalnim i međunarodnim standardima.
  • Odgovoran za uspešnu implementaciju strategije zadate od strane neposrednog rukovodioca, sprovodeći je na svim nivoima i oblastima delovanja organizacione jedinice.
  • Nadgleda razvoj i sprovođenje posebnih mera zasnovanih na najboljim praksama tokom perioda visokog rizika. Stara se da su preduzete odgovarajuće mere za takve situacije, kako bi se sprečile radnje nezakonitog ometanja i predupredili operativni rizici.
  • Upravlja implementacijom Sistema za upravljanjem obezbeđivanja u vazduhoplovstvu – Security Management System – (SMS) kako bi utvrdio usklađenost sa regulativom (National Civil Aviation Security Program) putem provera obezbeđivanja (Audit), inspekcija i istraživanja (Survey) i potvrdio deletvornost mera, politika i procedura koje se primenjuju.
  • Odgovoran je Višem menadžeru Aviation Security za tumačenje analize prikupljenih podataka koji se odnose na identifikaciju rizika i slabosti i za uvođenje dodatnih mera.
  • Odgovoran Višem menadžeru Aviation Security za procenu rizika letova ka/od destinacija visokog rizika u domenu Aviation Security na osnovu dostupnih informacija.
  • U skladu sa instrukcijama neposrednog rukovodioca komunicira sa menadžmentom kompanije, partnerima, dobavljačima, civilnim vazduhoplovnim i drugim vlastima i aerodromima.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema (VII)
  • Najmanje 5 godina rada u vazduhoplovstvu
  • Rad na računaru (Word, Excel, Power Point)
  • Engleski jezik – odlično, aktivno

Rok za prijavu: 28.10.2024.

Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na sajtu Er Srbije.

(Aero.rs)