Posao: Air Serbia traži agenta prodaje u poslovnici, rok 20. februar

Traže se kandidati sa srednjom stručnom spremom i radnim iskustvom

  • 0
Air Serbia poslovnica TC Galerija Air Serbia

Air Serbia u potrazi je za novim agentom prodaje za rad u njenoj poslovnici u Beogradu.

Opis posla:

  • Predstavlja brend nacionalne aviokompanije tako što pruža kvalitetnu uslugu prodaje putnicima uz profesionalan i ljubazan nastup
  • Ostvaruje propisane kriterijume nivoa usluge, uključujući i ponudu paket aranžmana za let, smeštaj, znamenitosti, ture, krstarenja i dodatne proizvode i usluge
  • Obrađuje zahteve za izmene postojećih rezervacija
  • Koristi odgovarajuće tehnike prodaje i obezbeđuje unapređenje veština i kontinuirano usavršavanje znanja o proizvodima

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (IV)
  • Najmanje jedna godina radnog iskustva
  • Engleski jezik - srednje, aktivno
  • Rad na računaru (Word, Excel, Power Point)

Rok za prijavu je do 20. februara. Detalje oglasa i formular za prijavu možete pronaći na sajtu Air Serbie.

(Aero.rs)

Video: Air Serbia Airbus A320

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>