Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Avio Chem traži avio mehaničara B1/B2

Kandidati treba da imaju vozačku dozvolu B kategorije kao i znanje rada na računaru

  • 0
Avio mehaničar Foto: Shutterstock

Kompanija Avio Chem je u potrazi za avio-mehaničarom B1/B2 na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu.

Opis posla:

  • Obavlja poslove održavanja na svim tipovima aviona
  • Analizira efikasnost izvršenja postavljenih zadataka i daje predloge za poboljšanje efikasnosti rada
  • Odgovoran je za izvršene zadatke i radove u smislu redovnosti saobraćaja i u domenu tehničkog linijskog održavanja aviona
  • Odgovoran je za primenu svih važećih mera, propisa i procedura u domenu svog rada

Posedovanje dozvola za:

  • Boeing 737
  • Airbus A320ceo i A320neo
  • ATR 42/72
  • Embraer E-Jet
  • Airbus A330

Kandidati treba da imaju vozačku dozvolu B kategorije kao i znanje rada na računaru, ističe Avio Chem.

Rok za prijavu na Poslovi Infostud je do 13. aprila. Detalji oglasa i formular za prijavu mogu se pronaći klikom na link.

(Aero.rs)

Video: Air France Boeing 777

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>