Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: Air Serbia traži agenta prodaje u poslovnici

Kandidati treba da imaju srednju stručnu spremu i najmanje jednu godinu radnog iskustva

  • 0
Air Serbia TC Galerija Salinger Igor

Air Serbia je u potrazi za novim agentom prodaje u poslovnici za rad u Beogradu.

Opis posla:

  • Predstavlja brend nacionalne aviokompanije tako što pruža kvalitetnu uslugu prodaje putnicima uz profesionalan i ljubazan nastup
  • Ostvaruje propisane kriterijume nivoa usluge, uključujući i ponudu paket aranžmana za let, smeštaj, znamenitosti, krstarenja i dodatne proizvode i usluge
  • Promoviše prodaju celog asortimana proizvoda i usluga, uključujući prodaju promotivnih karata

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (IV stepen)
  • Najmanje jedna godina radnog iskustva
  • Engleski jezik - srednje, aktivno

Rok za prijavu je do 20. juna. Detaji oglasa i formular za prijavu mogu se pronaći na sajtu Air Serbia.

Video: Prince Aviation instalirao Certus internet sistem u Cessna Citation 525

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>