Posao: Air Serbia traži HUB specijalistu kontrole robnih kapaciteta

Kandidati treba da imaju najmanje dve godine radnog iskustva

  • 0
Airbus A320 family Salinger Igor

Air Serbia je objavila oglas za posao u kojem se traži HUB specijalista kontrole robnih kapaciteta.

Radno mesto je na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu, a opis posla je sledeći:

  • Učestvuje u definisanju količina robe i pošte za pripremu otpreme i daje sugestije za maksimiziranje otpreme
  • Kontroliše pravilnost uskladištavanja specijalnih vrsta robnih pošiljaka
  • Ciljano kontroliše dimenzije određenih pošiljaka i obaveštava o rezultatima
  • Kontroliše rad handling agenta u pripremi za otpremanje robe i pošte na kompanijskim letovima, a prema zadatom planu otpreme

Uslovi posla:

  • Srednja stručna sprema (IV)
  • Najmanje dve godine radnog iskustva
  • Engleski jezik - odlično, aktivno

Rok za prijavu je do 7. avgusta. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na sajtu Air Serbia.

Video: Aero.rs u kokpitu Prince Aviation Citation M2: Fridrishafen - Beograd

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>