• 1

Posao: Air Serbia zapošljava tehničara aviona, potrebna srednja stručna sprema

Posao podrazumeva održavanje po standardima tehničkih uputstava

  • 1
A330 Air Serbia Salinger Igor

Srpska nacionalna avio-kompanija je u potrazi za novih tehničarima aviona u Beogradu.

Opis posla:

  • Sprovodi održavanje po najvišim standardima tehničkih uputstava
  • Neprestano se obaveštava o važećim i najnovijim Technical & Quality Notices i ostalim relevantnimstručnim i tehničkim informacijama
  • Posvećuje najveću pažnju postizanju OTP tako što sve materijale, alate, opremu i dokumentacijupriprema unapred
  • Obaveštava nadređenog kako bi nadređeni ostvario potpuni pregled/uvid u A/C

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (IV) - Vazduhoplovna akademija “Petar Drapšin”- smer vazduhoplovni tehničar
  • Rad na računaru (Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Engleski jezik – srednji nivo

Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na sajtu Air Serbia.

(Aero.rs)

Video: Airbus A319 Air Serbia

Komentari

  • Dragce

    30. januar 2024. | 04:40

    Zovite Jocu Stojnica iz PB moze da izmisli novi Avion da ne pricamo o popravkama!!!!

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>