• 0

Vreme čitanja: oko 1 min.

Posao: SKY Partner traži zemaljske stjuarde i stjuardese u Beogradu

Kandidati trebaju da imaju srednji stepen stručne spreme i znanje engleskog jezika

  • 0

Kompanija SKY Partner je u potrazi za novim zemaljskim stjuardima i stjuardesama za rad na aerodromu Beograd.

Opis posla:

  • Prihvat i otprema putnika i prtljaga
  • Evidentiranje putnika i priprema dokumentacije za let
  • Asistencija putnicima sa posebnim zahtevima
  • Sprovođenje i obavljanje poslova u skladu sa važećim procedurama i uputstvima

Uslovi:

  • Srednji stepen stručne spreme
  • Znanje engleskog jezika (B1 nivo)
  • Spremnost na smenski, timski rad u dinamičnom okruženju

Prijave na oglas moguće su do 11. maja. Detalji oglasa i formular za prijavu nalaze se na Poslovi Infostud.

(Aero.rs)

Video: Povratak supersoničnih putovanja: XB-1 otvara put ka brzinama kakve nismo imali od Konkorda

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Aero Telegraf zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>